Екс-кандидат у президенти Анатолій Гриценко обурився політичною агітацією у другому турі президентських виборів, в якій фото одного з кандидатів протипоставили президенту Росії Володимиру Путіну.

За його словами, штаби кандидата від чинної влади такою рекламою свідомо розколюють країну навпіл. Про це Гриценко написав у Facebook.

Гриценко зазначив, що у 2004 році це робили російські технологи в штабі Януковича, а зараз так само чинить нинішня влада.

"Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів. Це образа і зневага на адресу й тих 1306450 людей, які проголосували за мене. Моєї реклами такого змісту ви не бачили і не побачите ніколи! Вибори виборами, але не посада важлива і не за будь-яку ціну – країна і її майбутнє мають бути на першому місці", – написав екс-кандидат у президенти.

До слова, в Україні з 8 на 9 квітня з'явились білборди із зображенням Порошенка і путіна і написом "21 квітня. Вирішальний вибір!"

 

Скандальний білборд порушує закони про вибори та про рекламу. Зокрема 2 статті:

Стаття 8. Загальні вимоги до реклами.

У рекламі забороняється: вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без письмової згоди цієї особи.

Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації.

Участь у передвиборній агітації забороняється: особам, які не є громадянами України…