Вчора в Росії відбувся матч між збірними Росії та Хорватії, передає Корупція.Інфо

Перемогу у чвертьфіналі мундіалю отримала Хорватія, а Росія після поразки вилетіла з Чемпіонату світу з футболу.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

Після переможного матчу гравці збірної Хорватії Оген Вукоєвич та Домагой Віда записали коротеньке відео, яке адресоване усім українцям!

Відеозвернення у себе на сторінці в соц мережі виклав заступник головного редактора журналу "Футбол" Андрій Шахов.

"Ця перемога за "Динамо" і за Україну! Хорватія, вперед!", – емоційно сказав Вукоєвич. "Слава Україні!", – підтримав співвітчизника Віда.

Російські футболісти відкрили рахунок на 31-й хвилині матчу, відзначився Денис Черишев. Однак уже через вісім хвилин хорвати змогли відігратися, забитим м’ячем відзначився Андрій Крамаріч.

Основний час матчу, який відбувався у російському Сочі, команди зіграли внічию — 1:1.

В овертаймі збірні забили ще по одному м’ячу — 2:2. Відзначився Домагой Віда за збірну Хорватії та Маріо Фернандес за збірну РФ.

Доля матчу вирішилась у серії післяматчевих пенальті — Росія програла Хорватії з рахунком 3:4

Відтак, Хорватія пройшла до півфіналу російського чемпіонату, де зіграє з командою Англії.