Зараз йде мова про звільнення 13 керівників областей.

Президент України Володимир Зеленський наполягає на тому, що мають бути звільнені всі глави обласних державних адміністрацій.

"Позиція президента полягає в тому, що всі голови ОДА мають бути звільнені", – сказала прес-секретар президента Юлія Мендель на брифінгу в понеділок.

За її словами, зараз йде мова про звільнення 13 керівників областей. Паралельно з цим продовжується процес пошуку фахівців, які можуть стати очільниками ОДА. 

"Критерії – це порядність, професійність, відсутність зв'язків з будь-якими корупційними схемами. Нам допомагають у відборі цих людей міжнародні HR-компанії. Також бажано, аби кандидати мали план і розуміння, з ким вони будуть працювати на місцях", – сказаал Мендель. 

Нагадаємо, 5 червня Кабінет Міністрів України схвалив проекти розпоряджень президента про звільнення 13 голів облдержадміністрацій.

Як повідомлялося раніше, Геннадій Москаль оголосив про звільнення з посади голови Закарпатської облдержадміністрації. Так само до цього вчинили голова Миколаївської обласної держадміністрації Олексій Савченко та Глава Львівської ОДА Олег Синютка.