До ЗМІ потрапила інформація про намір президента переформатувати владу.

Арсеній Яценюк може очолити НБУ після близького переформатування у владі, передає Корупція. Інфо

Про це повідомляє "Страна", зазначаючи, що, за інформацією її джерел, про це йшлося під час зустрічі 11 лютого "в офісі компанії СКМ Ріната Ахметова за участю самого Ахметова, Петра Порошенка, Арсенія Яценюка і лідера Радикальної партії Олега Ляшка".

"На цій зустрічі Ляшку запропонували повернутися до чинної коаліції, або стати членом нової, яка може бути створена протягом найближчих двох місяців, в обмін на що він отримає посаду спікера. 

У разі, якщо Ляшко погодиться на цю посаду, Арсеній Яценюк нібито пообіцяв, що особисто проведе переговори з чинним спікером ВР Андрієм Парубієм, аби той покинув свій пост без скандалу. А самому Яценюку в разі такого розміну може дістатись пост глави НБУ", – йдеться в повідомленні.

При цьому підкреслюється: за словами джерел видання в оточенні Ляшка, він "протягом останніх місяців перебуває під повним впливом Ахметова (який, за інформацією ЗМІ, налагодив тісний контакт з Порошенком за цілою низкою політичних і бізнес-питань – ред.) і не приймає без нього ніяких важливих рішень".

Як відомо, у президента назвали "зрадниками України" солдатів, що блокують "Л/ДНР".