І знову пристрасті у королівській сімї. Цього разу  в скандал потрапила Кейт Міддлтон.

Дружину принца Вільяма звинувачують у любові до пластичних операціях. Герцогиня Кейт опинилася в не дуже приємній ситуації після того, як відомий британський пластичний хірург назвав її постійною клієнткою.
Мунір Сомджі вирішив викласти на своїй сторінці в Інстаграм дві фотографії Кейт, які показують Герцогину "До" косметичного втручання лікаря і "Після". Більше того, лікар дозволив собі всім розказати від яких саме зморшок він позбавив Міддлтон.

«Наша Кейт дуже любить бебі-ботокс!», – підписав фотографії Мунір Сомджі.

Також, лікар розповів, що за інформацією ЗМІ, Кейт на четвертому місяці вагітності. І їй це зовсім не обмежує займатися інєкціями і робити собі міні-підтяжку лиця, тим самим підняти внутрішні кутики брів.

Сама Герцогиня заперечує ці факти. Вона стверджує, що ніколи не користувалася послугами цього лікаря, і взагалі не переступала поріг його клініки.

Дана ситуація виглядає так, ніби  Кейт дозволила використовувати її світлини для реклами клініки. Через це, королівська родина змушена була дати офіційний коментар на рахунок такого інциденту.

«Члени королівського сімейства ніколи не брали, не приймають і не збираються брати участь в комерційному просуванні послуг або продуктів».

Варто зазначити, коли представник ЗМІ звернувся до керівництва клініки, то ті не змогли підтвердити те, що Кейт Міддлтон є клієнткою їхньої клініки, а на рахунок лікаря Муніра Сомджі, то вони стали на його захист.

«Доктор не хотів нікому нашкодити. Він хотів привернути увагу жінок до нового, набагато більш щадного методу омолодження, тобто до бебі-ліфтингу, при якому пацієнтові вводять мікро-дози ботулінового токсину »