Умови пасажирських перевезень "Укрзалізниці", зокрема, розклад руху поїздів робиться без урахування комфорту пасажирів і з відсутністю логістичних розрахунків.

"Ось людина, яка складає розклад поїздів, які, наприклад, не швидкі – вона хто? Вона садист?.. Вона агент Кремля? .. Чи це розклад ніхто не писав? Це розклад тут уже стояв, а ви "Укрзалізницю" навколо нього побудували і тепер вклоняєтеся цим годинам і хвилинам, тому що так від предків заведено", – обурюється в Facebook журналіст Анатолій Швець.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Він описав свої враження від поїздки по маршруту "Київ – Бердянськ – Київ", де не було кондиціонерів в літню спеку. Крім того, за 45 днів на цей напрямок квитків вже не було. І це не кажучи про якість сервісу в вагонах.

"Це пекло. Це пи**ець. Це ж*па. Це труна, труна, б*ядь і цвинтар", – зазначив Швець.

Журналіст також обурений тривалими – до декількох годин – зупинками поїздів.

"Ну не 19 століття, воду не треба міняти і вугілля завантажувати на полустанках не треба. Навіщо поїзд йде в курортний регіон гарантовано забитим наглухо має зупинятися на полустанках, гальмувати і так далі", – написав він, зазначивши, що знаходження оптимального рішення логістичного завдання вивчають на 4-му курсі університету.

При цьому Швець погодився з підвищенням вартості проїзду і поділом вагонів на класи.

"А ви будете при підвищенні цін думати про курортний сезон заздалегідь бл*ть, наприклад відразу після закінчення поточного сезону, з аналізом ситуації і даних? Вам прямо зараз що заважає оптимізувати маршрути?", – обурився журналіст.