У Солом'янському районному суді міста Києва дозволили провести арешт майна, вилученого з кабінету головлікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки під час проведення обшуків. Про це стало відомо з реєстру судових рішень, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Здохне, як собака під парканом”: Пророцтво майбутнього Медведчука поставило на вуха всю Мережу

Нагадаємо, що 1 серпня детективи НАБУ провели обшук і затримання головлікаря ЗОКЛ Ігоря Шишки. За версією слідства, затриманий в змові з іншими посадовими особами лікарні та київською фірмою «ТФК« ЛАЗ» в 2012 році, перебуваючи на посаді головлікаря і заступника голови ОДА Олександра Пеклушенка організував проведення незаконної процедури закупівлі авто "швидкої" за рахунок субвенції з держбюджету. Внаслідок для потреб лікарні за бюджетні кошти були куплені 26 авто швидких, які не використовувалися за призначенням, а державі було завдано збитків на загальну суму 13 мільйонів гривень.

Під час обшуків детективи НАБУ вилучили з кабінету чиновника речі, які можуть послужити речовими доказами. Відомо, що правоохоронці забрали 6 флешок, електронну книгу Vasco, ноутбук Apple MacBook Air, візитку, посвідчення і банківську карту Ігоря Шишки і навіть бейдж KMBS Києво-Могилянська Бізнес Школа». Авіаквиток Жуляни-Київ, документи, чек на 10,5 тисяч гривень за інформаційно-консультаційні послуги Школи Сервісу і «гроші на загальну суму в 22 тисячі гривень. З цієї суми три тисячі гривень лежали в окремому білому конверті з рукописним написом «лазер». На все вилучене майно суддя наклав арешт.