Лідер Радикальної партії 45-річний Олег Ляшко на роботу до Верховної Ради завжди одягається дуже просто. Ніяких брендових речей, взуття та аксесуарів, на руці дешевий годинник Festina, передає Корупція.Інфо

Однак, в повсякденному житті народний депутат не соромиться. Ми вже писали про його пуховик Patrick Hellmann за 57 000 долл і куртці для риболовлі Simms майже за 30 тисяч гривень.

Цього разу пан Ляшко вибрався на ринок в Миргороді (Полтоавская область), де вирішив прикупити собі трусів. Відео доказ він, звичайно, ж виклав до себе на сторінку в соціальній мережі Facebook і в черговий раз зганьбився, так як купує труси за 40 гривень, стоячи біля прилавка в брендовому поло за 6250 гривень.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

"Купив у жінки Віри на ринку в Миргороді труси. Росита (дружина) схвалила", – написав головний радикал.

Ми розглянули, що на Олега Ляшка біле поло (трикотажна футболка з двома-трьома гудзиками зі стоячи-відкладним коміром) відомого британського бренду Burberry. Журналісти знайшли схожу річ на офіційному сайті і виявилося, що вона коштує 180 фунтів стерлінгів або 6250 гривень за курсом НБУ на 04.07.2018 року.

Поло є повсякденною і спортивним одягом, наприклад, для гри в теніс або гольф. У деяких країнах з жарким кліматом поло набула поширення в якості офісного одягу.

Українці обурені цим відео. Ляшко намагаючись показати, що він з народом вкотре посміявся над ним.