Кримінал
Подобається

Це просто звірство якесь!!! З’явилися нові подробиці в згвалтуванні 10-річного хлопчика

21/04/2017
Це просто звірство якесь!!! З’явилися нові подробиці в згвалтуванні 10-річного хлопчика

Мати 10-річного хлопчика, якого згвалтували в селищі Іванків під Києвом, абсолютно ним не займається і любить випити. Про це розповіли сусіди постраждалого школяра, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Викрали відому українську чиновницю, подробиці злочину шокують всю Україну

"Незважаючи на свій діагноз (дитина є розумово відсталою. – Ред.), він все розуміє, досить товариський і, як мені здається, розумна дитина. Але мамі, на жаль, не до нього. У неї четверо дітей, двоє з нею вже не живуть. Старший пішов з дому в десять років. Всі діти від різних батьків. А жінка любить прикластися до пляшки. Найчастіше її можна побачити в нашому магазині, де вона купує спиртне. Навіть зараз нічого не змінилося. Буквально вчора її знову застали за тим же заняттям. Проблеми дітей її мало хвилюють. Бідному хлопчикові можна тільки поспівчувати — дитину нема кому захистити. Нелюди це відчули і почали знущатися", — розповіла сусідка Марія.

Коли в справу втрутилася поліція, впевнені у своїй безкарності підлітки запанікували. Навіть видалили відео зі знущаннями. Причому зробив це батько одного з підлітків. Проте в поліції змогли відновити відео. Після цього заперечувати провину було вже марно. Двоє з трьох малолітніх злочинців навчаються в школі. 16-річний підліток пішов зі школи після дев'ятого класу.

"На перший погляд, у них більш-менш нормальні сім'ї. Батьки начебто не п'ють, працюють. Діти ходять в школу. Двоє підлітків — зведені брати. Відразу після події, 16-річного хлопця хотіли вивезти до Туреччини. Добре, що в справу вчасно втрутився представник президента з прав дітей Микола Кулеба", — розповіла місцева мешканка Світлана.

І в школі, і в місцевому управлінні освіти подію коментують дуже неохоче.

"Підлітки, які зараз перебувають під слідством, з нормальних сімей. Раніше конфліктних ситуацій з їх участю не спостерігалося. Постраждала дитина навчається в іншому класі, у них навіть заняття проходять на різних поверхах. Ми й не знали, що вони десь перетинаються", — повідомила психолог Іванівської школи №1 Ганна Юріївна.

За її словами, після того, що сталося підлітки в школі не з'являлися, їх батьки також не йдуть на контакт.Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин