Підвищити середню зарплату до 10 тис. грн – це реальна історія, – сказав Гройсман. 

"Головний пріоритет – середня зарплата. І цей показник ми хочемо довести до 10 тис. грн. Це реальна історія. Зараз зарплати вже більше 8 тис. грн", – сказав Гройсман.

Він зазначив, що досягненню цієї мети сприяє вся економічна політика уряду, зокрема в контексті дерегуляції і боротьби з тіньовими схемами.

Як повідомлялося, на початку травня в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" прем'єр-міністр заявив, що на той час в Україні не було можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної заробітної плати. Водночас він прогнозував, що середня заробітна плата в 2018 року може досягти 10 тис. грн.

"Ми зробили дуже системний крок, який, на мій погляд, відкрив ще одну можливість, а саме розморозити загалом заробітні плати. Можна сказати, що ми почали повертати борги працюючим українцям, тому що їхня праця довгий час була недооцінена. Мінімальна заробітна плата підштовхнула середню зарплату. Я вважаю, що цього року середня заробітна плата вже може бути близько 10 тис. грн", – сказав В.Гройсман.

На думку прем'єра, досягти рівня середньої зарплати в 10 тис. грн буде можливо навіть у разі, якщо мінімальну зарплату не буде підвищено до 4,2 тис. грн.