Віце-прем'єр Геннадій Зубко пояснив сьогоднішній інцидент між ним і Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом в урядовій ложі парламенту напруженими умовами роботи і надлишковою емоційністю.

Про це повідомляє Українська правда, передає Корупція.Інфо.

Відповідаючи на питання про те, чи вичерпаний конфлікт із Гройсманом, Зубко сказав: "Сьогодні всі працюють у дуже напружених умовах. Це робочі речі".

Свої слова на засіданні в Раді він назвав надмірною емоційністю. "Я думаю, це надмірна емоційність, яка не повинна була статися в урядовій ложі", – заявив віце-прем'єр.При цьому він відмовився коментувати слова Гройсмана. Зубко розповів, що після засідання в парламенті обговорив з прем'єром ситуацію навколо терикону на Львівщині.

Говорячи про проблему терикону, Зубко зазначив, що займання там виникло ще в 2015 році. За той час пожежним вдалося значно зменшити площу гасіння, проте з липня цього року роботи були припинені через заборгованість "Львівської вугільної компанії". Саме їй належить терикон.

Зараз, за словами Зубка, ситуація вирішується, він пообіцяв доповісти з цього приводу на одному із засідань уряду і подякував народному депутату Олегу Мусію, який порушив це питання.