Звільнено першу заступницю Львівської облради

Першу заступницю голови обласної ради від “Самопомочі” Парасковію Дворянин усунули з посади, назвавши її роботу незадовільною. Вона називає це реакцією на політичну позицію “Самопомочі”, – Корупція Інфо

Популярне: У Європарламенті зупинили розгляд питання про український безвіз. Причина просто збиває з ніг!

Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії обласної ради сьогодні, 5 квітня.Пропозицію визнати роботу Дворянин незадовільною та звільнити з посади на сесії озвучив голова фракції “Укроп” Петро Жукровський. За визнання незадовільною роботи першої заступниці та розгляд питання про її звільнення проголосували 55 депутатів із 75: повним складом присутніх – БПП, “Батьківщина”, “Громадянська позиція”, “Укроп”, “Народний контроль”, Народний Рух України, Радикальна партія Олега Ляшка та позафракційний депутат. “Свобода” утрималася, “Самопоміч” не голосувала. В результаті таємного голосування в цілому за це рішення проголосували 53 депутати, проти – 3, утрималися – 7.

Парасковія Дворянин залишається депутатом обласної ради. У своєму підсумковому виступі своє звільнення вона назвала розправою за її політичну позицію.