Український уряд продовжує «удосконалювати» пенсійну систему

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко розповів про плани внести «певні корективи» в формулу розрахунку пенсій для українців. Таким чином, буде збільшена «вартість» трудового стажу для українців, які вийшли на пенсію до 2010 року.

«Ми розуміємо, що це несправедливо, коли людина «пропахала» все життя і отримує мізерну пенсію. Зараз ми робимо тільки перші кроки. А вже найближчим часом плануємо презентувати нові програми з пенсійного забезпечення тих людей, хто має великий стаж роботи», – заявив віце-прем’єр.

Також чиновник зазначив, що ця зміна пенсійної системи далеко не остання, в подальшому розмір пенсій для українців буде переглянуто у бік підвищення. Нещодавно Розенко говорив про те, що на рахунках Пенсійного фонду України достатньо коштів, щоб трохи підвищити українцям пенсії.

Раніше повідомлялося, що деяким українським пенсіонерам доплатять по тисячі гривень. Це стає можливим внаслідок перерахунку фіксованих пенсій на 17-20%.

Почнуть перерахунок в березні і підвищать пенсії за новою формулою з урахуванням коефіцієнта інфляції і зростання зарплат за попередні роки в Україні.