Винуватиця резонансної ДТП в Харкові Олена Зайцева до сих пір не їсть тюремної їжі.

Вона харчується виключно тим, що передає їй рідня. Воду їй теж приносять (біля ліжка помітили «Боржомі»), пише «Крапка».

Як дізналися журналісти, в її камері, як і раніше стоять двоярусні нари, з нижніх ліжок звисають рожеві шторки. Є невеликий телевізор, стіл для їжі з електрочайником, умивальник (поруч з ним висів рушник з кольоровими совами). На вікнах – білі напівпрозорі фіранки, на підвіконнях – книги.

Зайцева вважає за краще для читання класику і жіночі романи. В основному книги їй приносять батьки. З останнього, що вона брала в тюрмі, це «Вовки Лозарга» Жюльєтт Бенцоні, «Незабудка» Елізабет Лоуелл і багато різних творів Дар'ї Донцової.Також в камері є санвузол, душ і біде. У кутку душової – кольорові тазики для прання. Також на поверсі є загальний душ для всіх дівчат.

Співробітники СІЗО кажуть, що Зайцева ні з ким не спілкується і постійно «сама в собі».

Відзначимо, що справа Олени Зайцевої починає тріщати по швах.

Прокурори і слідчі могли б в цьому ділі показати свою неупередженість, на власному прикладі довести, що реформа працює. Але все як завжди, такий висновок робить харківська журналістка Тетяна Доцяк.

Вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про несподіваний поворот – слідче управління поліції закрило кримінальне провадження щодо технічних експертів науково-дослідного інституту судових експертиз імені Бокаріуса, які проводили дослідження у справі Зайцевої-Дронова.‡агрузка...