Сьогодні, 13 серпня, в Івано-Франківську невідомий на Mitsubishi Lancer вистрілив у неповнолітнього хлопця і втік, передає Корупція.Інфо.

Популярне: “Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

Мешканці чули постріли о 6 ранку. За словами свідків, конфлікт стався між двома групами молодиків. Поранення отримав 17-річний мешканець села Татарів. Стрілець втік на авто Mitsubishi Lancer. З ним ще було кілька хлопців та дівчина віком 16-18 років.


Швидка допомога відвезла хлопця в Івано-Франківську міську клінічну лікарню №1. Але там його не прийняли, бо неповнолітній. Після того потерпілого доставили у Обласну дитячу клінічну лікарню. Батько забрав його додому.

В магазині "АРЕС" поліція виявила предмет, схожий на пістолет. На вулиці – гільзу. Магазин закрили на "ревізію".Справою займаються слідчі.

16 років без права вийти за межі обійстя прожила 52-річна Олена Ширякіна в селі Черевки Згурівського району Київщини. За попередніми даними, жінку обманом заставляли працювати на полі та доглядати обійстя родина киян.