Як повідомляє маріупольський контакт-центр, о 12:20, надійшло повідомлення від відпочиваючих на Центральному пляжі, про те, що в районі 5-го хвилеріза біля води лежить чоловік без свідомості (асфіксія дихальних шляхів на тлі алкогольного сп'яніння).

На місце події негайно висунулося рятувальне ланка. Рятувальники надали чоловікові першу медичну допомогу і о 12:28, потерпілий був перенесений на носилках і переданий бригаді швидкої медичної допомоги.

Постраждалий чоловік 78 років, госпіталізований в ГБ №2 з попереднім діагнозом: набряк легенів і головного мозку, кома 1 ступеня.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Нагадаємо, що 35-річний житель Миколаївки Слов’янського району випав з вікна третього поверху, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Наразі чоловік в лікарні у стані коми.

Сьогодні вночі до поліції надійшло повідомлення з травматологічного відділення Слов’янського клінічної лікарні про те, що до них шпиталізували 35-річного жителя Миколаївки з чисельними травмами.

– Як виявилось, чоловік вживав алкогольні напої разом зі знайомими, вийшов на балкон покурити й випав з нього. Товариші виявили пропажу лише за деякий час і розпочали пошуки – на той момент потерпілого забрав екіпаж “швидкої допомоги”, яку викликали сусіди, – зазначили правоохоронці.