Днями виповнилося 13 років з дати створення дуету "Потап і Настя". Зараз спільна співоча творчість 37-річного Олексія Потапенка та 32-річної Анастасії Каменських поставлено на паузу (він продюсує і є автором хітів її сольного проекту NK), але бурхливий розвиток набирають їхні любовні стосунки.

"Страні" стало відомо, що в кінці весни пара зіграє весілля і поставить жирну крапку в плітках і чутках, щодо їхнього роману.

"Це станеться 23 травня, в четвер. Нарешті Потапу та Насті будуть кричати" гірко! ". Весілля відбудеться в Києві, а після – молодята відлітають у медовий місяць", – розповів нам один із запрошених гостей.

За нашою інформацією, організацією торжества займається івент-агентство Людмили Голубіцької "GG PROJECT", яке на ринку вже більше 15 років. Подробиці торжества тримають в суворій секретності.

Відзначимо, що саме Голубіцька займалася весіллями артистів: Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, близьких друзів Потапа, а також телеведучого Сергія Притули, який одружився на своїй колезі Катерині Сопельник.

Як нам стало відомо, Людмила і Настя давно і тісно дружать. Голубіцька навіть займалася вечіркою з приводу дня народження Каменських.

Відзначимо, що Потап вперше підтвердив, що "мутить" з Настею в лютому цього року на зйомках шоу "Ліга Сміху". Потапа запросили на сцену, де задали пряме запитання: "мутиш з Настею Каменських?" Репер трохи зніяковів, але потім дав ствердну відповідь. У тому ж ефірі співачка Оля Полякова заявила, мовляв, нарешті всі дізналися правду.

Чутки про романтичні стосунки артистів ходили майже всі 13 років існування їх дуету, але після розлучення Потапа з Іриною Горовою – все поступово стало на свої місця. Почали з'являтися все більше фотографій Потапенко і Каменських з приватного життя і на спільному відпочинку.