Світ своєю політикою примирення Росії-агресора лише розпалює її бажання до конфліктів.

На цьому наголосив президент Петро Порошенко, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Об'єднані нації не можуть зберігати тишу, коли цінності та принципи, закарбовані в її статуті, ігноруються постійним членом Ради Безпеки ООН із правом вето… Усі ми думали, що мир у світі – це даність. Але зараз через політику примирення агресора ми відкотилися назад. Зараз ми говоримо, що агресор продовжує свою руйнівну політику. Ваша тиша – це те, що Кремль перетворює на зброю проти України та всіх нас.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Наївно вірити, що безпечна гавань завжди буде поруч. Не залишиться безпечних гаваней, якщо хтось вирішить, що він не підпорядковується будь-яким нормам чи обмеженням, що він може перекроювати міжнародну систему під свої інтереси, що його інтереси є більш легітимними за наші за відсутності об'єднаної реакції. Такий самовпевнений актор буде підіймати ставки, ескалувати конфлікт, погрожувати міжнародним організаціям. Ми не дозволимо цьому статися", – наголосив Порошенко.


Варто нагадати, що президент Петро Порошенко перебуває у Нью-Йорку. Прилетів туди для участі в сесії Генеральної Асамблеї ООН. Російські ЗМІ повідомили, що Порошенко категорично відмовився спілкуватися з ними, назвавши їх фейками.