Хлопці за чарку горілки змушували чоловіка виконувати їхні забаганки В селищі Буди Харківської області четверо молодих хлопців до смерті забили чоловіка і зняли знущання на телефон, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хитрож*пими м*даками я хочу назвати прид*рків, які…”: Українець підняв всю Мережу своїми словами про “євробляхи”

 Наголошується, що 28 серпня на узбіччі дороги місцеві жителі знайшли чоловіка, який не подавав ознак життя. Загиблим виявився 40-річний мешканець селища, який зловживав спиртним.

На його тілі та обличчі були численні синці та пошкодження. За попередніми даними свідків, напередодні вночі у померлого був конфлікт з компанією молоді.

Четверо хлопців віком від 17 до 24 років спочатку просто розважалися та за чарку горілки змушували чоловіка виконувати їхні забаганки: танцювати, повністю роздягтися і тому подібне. Наймолодший знімав все на мобільний телефон.

Потім одному з хлопців не сподобалося, що чоловік зупинився і зі словами "це так ти танцюєш?!", він вдарив жертву по голові. Сильно побивши потерпілого, компанія залишила його на узбіччі і пішла. Зараз двоє з чотирьох затримано в порядку статті 208 КПК України. Двоє інших учасників встановлені.