Популярне: Тисячі гривень: На водіїв, котрі виїжджають за кордон чекають додаткові витрати

Позафракційний депутат Надія Савченко заявила, що голосувала за скасування так званого закону про реінтеграцію Донбасу, тому що цей документ – нібито "зло", передає Корупція.Інфо

Відповідне висловлювання прозвучало в ефірі одного з телеканалів.

"Пройде час, і ви побачите, що закон про реінтеграцію… – це таке саме зло… І тому я подумала перед тим, як натискати кнопку… Я хочу, щоб очистили зерна від полови…" – сказала вона.

При цьому Савченко порівняла закон про реінтеграції з медичною реформою.

"Якби цей закон про реінтеграцію був добром… Він не є добром. Як і медична реформа… Коли всі кричали, що це суперкласна реформа, а зараз всі бачать, що це зло. І на кожному українцеві це відображається", – стверджує Савченко.

Нардеп поскаржилася, що її вже критикують за таку поведінку.

"Звичайно, ж на мене знову обрушився шквал критики … Чому я все-таки не підтримала сам закон? Знаєте, я кожен раз, коли голосую, я все-таки думаю. Якби я була популістом, як багато людей зробили у Верховній Раді, не проголосувавши, але і не показавши цього. Ці люди будуть кричати, що вони – найбільші патріоти ", – зазначила вона.

Нагадаємо, Законопроект внесений "Опозиційним блоком"  отримав 37 голосів "за". 33 голоси за нього віддали представники "Опоблоку", інші 4 – позафракційні нардепи Яків Безбаз, Сергій Мельниченко, Надія Савченко, а також депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Дехтярчук.

Як відомо, закон про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях в цілому був прийнятий в січні 2018 року.

Керівництво силовиками, задіяних в цих заходах, покладається на Об'єднаний оперативний штаб Збройних Сил України.