Каменських вперше розповіла подробиці весілля з Потапом і зізналася, кого хотіла б бачити на святі.

Подробицями виконавиця поділилася у передачі "Зірковий шлях" на каналі "Україна".

"Я говорю про своє особисте життя настільки, наскільки я хочу, щоб про це знали. З Олексієм у нас дуже класний вийшов тандем. Спочатку ми створили групу, яка стала дуже успішною. Потім, навіть коли ми поставили дует на паузу, ми продовжили творити. І Олексій мені дуже допомагає. Я його підтримую, — говорить співачка і додає, що всі відповіді на запитання можна знайти в її останньому кліпі на пісню «Обіцяю».  – Це дуже така пісня, яка з глибин душі і серця. І звичайно там такі слова ще непрості. Такі слова, як посвята людині, якій я обіцяю, що я буду завжди з тобою, підтримувати тебе", – Настя Каменських.

Співачка підкреслила, що пресу на весілля не запросить, так як ця подія дуже інтимна. І цим фактично підтвердила, що свято відбудеться.

"Я б не хотіла бачити журналістів. Це, мені здається, коли жінка народжує, ти не хочеш там зняти цей момент, коли головка там вилазить. Тобто для мене це такий інтимний момент", – Настя Каменських.

Нагадаємо ЗМІ повідомляють про весілля Насті Каменських і Потапа 23 травня у Києві. Раніше в Мережі показали запрошення, які отримали гості.