Закон "Про президента", який пропонує прийняти в парламенті "Самопоміч", обмежить можливості новообраного президента виконувати ті обіцянки, які він дав під час виборчої компанії.

Про це в ефірі "Право на владу" на "1 + 1" заявив політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков.

"Закон про президента необхідний, але він повинен бути в рамках чинної Конституції. Той законпропроект, який планують розглянути в парламенті і який є в загальному доступі, це дуже серйозне обмеження прописаних в Конституції повноважень президента України. Якби в рамках цього закону було все, дароване Конституцією, ми б не заперечували ", – сказав він.

За словами Разумкова, якщо приймуть закон "Самопомічі", Зеленський не зможе виконати свої передвиборні обіцянки. "Це удар під дих не тільки Зеленському, а 73% його виборців, які сподіваються, що він виконає всі свої обіцянки", – підкреслив політтехнолог.

У команді новообраного президента де йдеться про те, що варто прийняти такий закон, який би не вимагав внесення змін до Конституції України. "Норми, які прописані в документі" Самопомічі "створюють напружену ситуацію і в суспільстві, і в політикумі", – заявив Разумков.