Генпрокурор запевнив, що суд буде об'єктивним.

Генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував, що вже з березня "на екранах всієї країни" можна буде побачити суд над позбавленим звання президента Віктором Януковичем.

Про це він заявив під час зустрічі зі студентами Києво-Могилянської академії, передає Корупція. інфо

"З березня на екранах всієї країни відкритий, об'єктивний, неупереджений, але справедливий суд над людиною, яку ми підозрюємо в скоєнні державної зради шляхом підписання листа, який дозволив Путіну ввести війська в Крим, а потім на Донбас.

Це поставить крапку над історією диктатури, це дасть можливість конфіскувати все багатства, які знаходяться в Україні та заарештовані за кордоном ", – завив Генпрокурор.

За словами Луценка, нещодавно наслідок допитало останнього свідка у цій справі, голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Нагадаємо, Янукович повідомив, що має ряд питань до ГПУ щодо відкритої проти нього справи про державну зраду. Янукович заявляє, що належним чином не отримав підозри в зраді, а тому просить не вважати себе підозрюваним. Про це йдеться в листі екс-президента до Печерського суду від 18 січня.

Підозра Януковичу оголосив генпрокурор України Юрій Луценко під час відео-допиту колишнього глави держави. Одночасно Луценко заявив, що передасть документи як адвокатам, які були присутні на судовому засіданні, так і передасть належним чином до Ростова. Відзначимо, що головним аргументом звинувачення став лист Януковича до Путіна з проханням надати військову підтримку.