Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів плідну зустріч з обраним президентом Володимиром Зеленським. Після неї глава МЗС повідомив про намір запропонувати президенту свою відставку.

«Мене ніхто не звільнятиме, оскільки у нас повинна бути політична культура. У політичній культурі – і я вважаю, це буде правильним – дозволити новому президенту вибрати тих, з ким він повинен працювати в таких сферах як зовнішня політика, як оборона. Звичайно, я повинен запропонувати новому президенту свою відставку, і я це, безумовно, зроблю. Я вже говорив, що у мене є свої плани, в тому числі політичні. Це відповідає моїм планам».

Нагадаємо, голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку. Термін повноважень Артеменка мав закінчитися в липні 2019 року.

Також 22 квітня 2019 року, у відставку також подав глава Львівської ОДА Олег Синютка. Область стала єдиною в Україні, де у другому турі президентських виборів переміг чинний глава держави Петро Порошенко, а не Володимир Зеленський.

23 квітня Геннадій Москаль подав Президенту України Петру Порошенку заяву про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА за власним бажанням.