Колишній прем’єр-міністр України готує нищівний удар по лідеру фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Про це повідомив політичний експерт Микола Давидюк.

«Павло Лазаренко хоче підписати з правоохоронними органами США договір про примирення у справі щодо конфіскації активів колишнього чиновника. Не важко здогадатися, яку інформацію і про кого може надати екс-прем’єр-міністр правоохоронним органам у США», – зазначив він.

Також Давидюк уточнив, що однією з причин цього є «зведення рахунків з самою Тимошенко».

«Це питання не тільки його власного торгу, а ще й зведення рахунків з самої Тимошенко, яка, згідно інсайдів, доклала зусиль і оригінали документів в ході слідства і судового процесу. Виборча кампанія буде цікавою, брудною і найбільш головне – непередбачуваною», – підкреслив він.

Саме тому, стверджує Давидюк, в разі укладення угоди Лазаренком, першість Тимошенко в соціологічних рейтингах «стане дуже умовною, а може навіть й віртуальною».

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

Додамо, що колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, у своїх інтерв'ю заявляла, що на американському суді у справі Павла Лазаренка згадували також і Юлію Тимошенко. Зокрема, саме прокурор Марта Берш виявила факти, що компанії, пов’язані з Юлією Тимошенко, переказували кошти, які зрештою опинялись на банківських рахунках Павла Лазаренка.

​– У нас були докази, що були перекази з рахунків, які, на нашу думку, контролювалися пані Тимошенко, на рахунки, які контролювалися паном Лазаренком. Ми представляли ці докази частково під час судового провадження. На нашу думку, виходячи з доказів, які були нам доступні, частка статків Павла Лазаренка була отримана від прибутків компанії, яка називалась «Єдині енергетичні системи України» й імпортувала природній газ із російського «Газпрому». На нашу думку, Лазаренко отримав через цю схему мільйони доларів.

У 1995–1996 роках Юлія Тимошенко очолювала цю компанію  на той час це найбільший імпортер природного газу в Україну з Росії та країн Середньої Азії. Та суд в Америці у справі Павла Лазаренка відхилив прохання прокурора Марти Берш про залучення до справи і Юлії Тимошенко.

Як вважає нині вже колишній прокурор США – через відмову Росії сприяти в наданні доказів.