Генпрокурор Юрій Луценко запевняє, що глава держави Петро Порошенко не контролює судову систему в Україні. 

Про це Луценко заявив в ході інтерв'ю Українській правді, яке незабаром буде опубліковано. 

"Я заявляю це відповідально, що Петро Олексійович не котролює судову систему України… Усі розмови, заяви опозиції, певних громадських активістів про те, що Порошенко контролює судову систему – неправда", – заявив генпрокурор. 

За його словами, іноді він обмінювався з Порошенком "нецензурними враженнями" від рішень суду, які "виходили за всі межі схиблених уяв". 


"Розмови  про те, що президент контролює суди, є абсолютною маячнею", – заявив Луценко. 

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

На його переконання, що Порошенко "не той президент, який розглядає суд як свій інструмент".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний прокурор України Юрій Луценко вирішив підвищити сина голови СБУ Василя Грицака.

Тепер він працює заступником прокурора Полтавської області Дмитра Чибісова. До того молодший Грицак був заступником прокурора столичного Святошинського району.

Після цього він перевівся до військової прокуратури Центрального регіону Украіниі. Також він працював заступником начальника управління у кримінальному провадженні в прокуратурі Київської області.

Сім’я Грицака живе на широку ногу – в попередніх деклараціях новоявлений заступник прокурора Полтавщини декларував автомобілі Land Rover і Mercedes-Benz CLK 240.