Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура готують подання про зняття недоторканності з народного депутата України Олега Ляшка.

«Документи про зняття недоторканності готуються».

Як повідомляється, мова йде про притягнення Ляшка до кримінальної відповідальності за статтями 366-1 (декларування недостовірної інформації) і 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України.

У САП і НАБУ поки інформацію не коментують.

Тим часом на такі новини зреагував сам Ляшко. Він назвав всі звинувачення проти себе «сфальсифікованими», а також звинуватив у цьому президента Петра Порошенка.

Перед президентськими виборами влада використовує антикорупційні органи для дискредитації політичних опонентів. Замість того, щоб реально боротися з корупцією, Порошенко особисто дає вказівки фальсифікувати проти мене звинувачення, – йдеться в Facebook-повідомленні народного обранця.

Ляшко також заявив, що «влада вже не вперше вдається до таких брудних методів політичної боротьби» проти нього і його команди.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

«Але, на відміну від Порошенка, я живу чесно і не порушую закон. Саме тому всі вигадані проти мене раніше справи лопалися, як мильні бульбашки. Так буде і цього разу! », – запевнив політик.

Наразі, Слідство у справі Олега Ляшка ще триває,  про це повідомив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

"Поки що я не можу ні підтвердити, але і не спростувати інформацію (про підготовку подання про позбавлення недоторканності Олега Ляшко, – ред.). З тієї причини, є таємниця слідства, а саме слідство триває. Але рекомендую ще почекати. Всьому буде свій час ", – сказав Холодницький.

На уточнююче питання про розробку справи про незаконне збагачення Ляшка вже більше року, він додав:

"Якщо ви пам'ятаєте, як раз рік тому у мене в кабінеті був влаштований бешкет певними політиками. Висновки робіть з цього самі", – сказав Холодницький.