Один з двох глав Соціалістичної партії України і екс-радник голови МВС Ілля Ківа відпочиває в Іспанії зі своєю жінкою – Катериною Мазур. У інстаграм епатажний політик виклав фото, на якому він лежить на стегнах оголеної дівчини.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

"Мені кажуть, що мій "Інстаграм" став нудним, стало менше життя і фарб! Додаю – "Ківа вміє не тільки добре працювати, а й добре не працювати!" Мама вчила робити все вкладаючи "душу". Я був слухняним і вихованим сином! Для розумників шукають до чого дої… ться – це мій четвертий тиждень відпочинку в цьому році і четверта поїздка (моя відпустка становить 30 днів стандартних і 15 днів як учаснику бойових дій), – написав Ківа.

Нагадаємо, нещодавно Ілья ківа зробив гучну заяву та запропонував Ситнику добровільно подати у відставку.

"Де реальні справи? Де справжня антикорупційна діяльність? Як можна вірити в незалежність НАБУ? Ми декларуємо курс "на Європу", але невже ви думаєте, що хоча б одна європейська країна допустила подібне?" – зазначив Ілья



 

Мне говорят , что мой Инстаграм стал скучным, стало меньше жизни и красок! Добавляю -«Кива умеет не только хорошо работать, но и хорошо не работать»!))))))) Мама учила делать все вкладывая «душу»))). Я был послушным и воспитанным сыном! Для умников ищущих к чему дое…ться – это моя четвёртая неделя отдыха в этом году и четвёртая поездка ( мой отпуск составляет 30 дней стандартных и 15 дней как участнику боевых действий)!

Публикация от Илья Кива (@ilya_kiva)