Головні новини України
Подобається

«Це ядерна зброя»: Арестович зробив скандальну заяву про майбутні президентські вибори

07/08/2018     Автор: Віра Грицишин
«Це ядерна зброя»: Арестович зробив скандальну заяву про майбутні президентські вибори

Центральні телеканали будуть визначати політичні вподобання українців ще 10-15 років

На найближчих президентських виборах переможе той кандидат, який отримає перевагу на великих телеканалах. Про це розповів військовий і політичний експерт Олексій Арестович, передає Корупція Інфо

Популярне: Новий вчинок нардепа Гаврилюка обурив Стогнія. Ну скільки можна!

Коментуючи питання про те, наскільки важливою стала роль інтернет-ЗМІ, зокрема, YouTube і соціальних мереж, експерт зазначив, що більшість українців поки що не орієнтується на мережеві ЗМІ і джерела інформації.

«Найближчі вибори будуть зроблені «в телевізорі», на «Інтері». «Інтер» – це ядерна зброя», – заявив Арестович, зазначивши, що канал з аудиторією в 19 млн глядачів має колосальний вплив на переваги виборців. «У країні, в якій 65% населення ніколи не виїжджали за межі своєї області, великі телеканали будуть існувати ще дуже довго: володіти умами і уподобаннями і формувати їх», – додав він.

Він нагадав, що всі телеканали, так само як і всі традиційні ЗМІ в Україні – дотаційні, і що ринку ЗМІ в Україні як такого не існує. Але при цьому телеканали залишаються «великими політичними іграшками». І в цій якості вони будуть існувати ще дуже довго.

Ситуація зміниться в міру підростання молодого покоління, яке взагалі не дивиться телевізор, але такі процеси займають 10-15 років, зазначив Арестович. Сьогодні, за його оцінками, не більше шостої частини населення активно користуються інтернетом як основним джерелом отримання інформації.

«Можу сказати по собі: якщо тебе не має на великому каналі, то жодна інтернет-аудиторія, навіть сама пристойна, не дає того ефекту … Звичайно, в Україні не все так лінійно, але телебачення все ще становить 65% значущості політичного успіху», – резюмував експерт.