На Львівщині у сім’ї Луньо 10-місяців тому з’явились на світ двоє донечок. Проте пологи були передчасними і одна з дівчаток не впоралась з випробуваннями, її не стало в перші ж дні життя. Тому за Настусю лікарі боролися ще наполегливіше. І за три місяці крихітку виписали з лікарні, передає Корупція.Інфо

«Жінка важко відновлювалась після пологів, але минув час, вона одужала, донечка Настя теж росла, тішила своїми досягненнями. Ми думали, що все позаду, але запідозрили, що наша дівчинка не реагує на звуки. У неї виявили 3-4 стадію глухоти двохсторонню. Страшний діагноз підтвердили польські лікарі», – розповідає батько сімейства.

Єдиний шанс для маленької Насті почути – це кохлеарний імплант. За державний кошт на ці операції триває роками. Стільки часу у дитини немає, адже якщо дівчинка не почне чути, вона не навчиться розмовляти. І її чекає важке життя у тиші. Тож батьки вирішили почати збір коштів, щоб придбати самостійно імплант, вартість одного більше  29 тисяч євро.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

«На жаль, ми не маємо таких коштів, а часу не так багато. Щоб дівчинка добре розвивалась потрібно встигнути зібрати кошти за кілька місяців», – каже батько дитини і благає про фінансову допомогу небайдужих.

Реквізити для допмооги:

Картка Приватбанку 5168 7573 6809 7129 Луньо Тарас