П’ять років минуло від початку АТО на Донбасі, котра переросла в теперішню Операцію Об’єднаних сил. 

Командувач ООС генерал Сергій Наєв заявив про зростання загроз напередодні другого туру виборів президента України.

Військовий нагадав, що Росія брязкає зброєю біля українських кордонів – днями в Ростовській області відбулися навчання. Українські армійці подібні заходи вирішили провести і на Донбасі, тож протиповітряні навчанння відбулись на одному з полігонів неподалік фронту. Літаки і гелікоптери демонстрували, як уникнути ракетного удару, а з зенітних і зенітно-ракетних комплексів бійці били по умовному противнику.

Командувач об'єднаних сил каже, що до загострення ситуації на Донбасі військові ЗСУ готові. "Ми посилювали і пильність, і всі види розвідки перед першим туром виборів, і так само ми будемо вчиняти і перед другим туром виборів. Ми переведемо у вищу ступінь готовності", – наголосив Наєв.

Варто зазначити, що неодавно, командувач об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв вручив представникам засобів масової інформації, які від початку проведення ООС знаходились на передовій та висвітлювали хід проведення операції, заохочувальні відзнаки та почесні грамоти. 

Під час зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував журналістам за самовіддану роботу з висвітлення ситуації в районі ведення бойових дій на сході України. 

"Місце зустрічі обрано невипадково, адже гора Карачун навесні-влітку чотирнадцятого року стала одним із символів нашого протистояння збройній агресії Російської Федерації. У розпал інформаційної війни окупанти та їхні посіпаки намагалися захопити Карачун через наявність на горі телевізійної вежі", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв висловив упевненість, що час вступу України до НАТО не такий вже й далекий. Він заявив, що Збройні сили України на сьогодні вже мало чим відрізняються від армій країн НАТО.

Наєв зауважив, що для вступу в НАТО треба пройти ще певний шлях.
"І кроки на цьому шляху чітко визначені відповідними доктринами та нормативно-правовими документами уряду і Збройних сил. Вважаю, що термін вступу України до НАТО від нас не так уже й далеко",– додав генерал.