У Бахмуті СБУ викрила підприємця, який встановлював супутникове обладнання з можливістю перегляду російських пропагандистських каналів.

"Правоохоронці встановили, що головний офіс і телекомунікаційне обладнання комерсантів розташоване в окупованій терористами Горлівці. 

Отримавши замовлення, чоловік встановлював клієнтам в підконтрольних українській владі районах супутникове обладнання, "прошите" для перегляду російських каналів. 

Вартість підключення становила 3 ​​тисячі гривень, частину грошей зловмисник пересилав керівництву в т.зв. "ДНР" ", – йдеться в повідомленні.

Співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали дільця під час монтажу обладнання в одній з кав'ярень Бахмута, повідомляє Корупція. Інфо

"На території Бахмутського району через супутникове обладнання трансляцію пропагандистських каналів отримують понад 5 тисяч споживачів, в тому числі публічні заклади. 

СБУ спільно з іншими правоохоронними і державними органами початку комплекс заходів по відключенню користувачів забороненого російського ТБ-контенту", – повідомили в Службі безпеки.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 361 КК, триває досудове слідство.