Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко розповів подробиці скандального вбивства і напади на табір ромів у Львові, передає Корупція.Інфо

В інтерв'ю на телеканалі «112 Україна» Антон розповів, що організатор нападу на табір не сам планував злочин, а отримував інструкції в соціальних мережах.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

За словами Геращенко чоловікові обіцяли гроші за виконану роботу. Нагадаємо, що в результаті нападу загинула одна людина, ще троє були поранені.«Мета стояла саме вбити, покалічити, а не просто налякати. На сьогодні я можу впевнено сказати, що організатор зв'язувався через соцмережі з певними особами, які обіцяли йому гроші за організацію цих нападів »- сказав він.

Антон заявляє, що до цієї справи може бути причетна Росія, спецслужби якої, за допомогою таких нападів хочуть дестабілізувати ситуацію в країні.

«Я не виключаю, що це є, вся ця акція, дією російських спецслужб по тому, щоб порушувати міжнаціональну і расову ворожнечу в Україні»

Нагадаємо, що напад стався вночі 24 червня. Група підлітків розгромила табір ромів. В результаті бійки загинув 24-річний чоловік ромської національності.

Поліцією на сьогоднішній день вже затриманий головний організатор і ще 7 підозрюваних, які виявилися учнями львівських шкіл