У медпункті НСК Олімпійський сьогодні, 5 квітня, здав свої аналізи президент Петро Порошенко. Прес-служба президента показала процес в прямому ефірі, який транслювався на Facebook.

До речі, на аналізи до Порошенка не пустили велику кількість журналістів, зокрема, і кореспондента "Страны".

Причиною недопуску стало те, що журналістів "не знайшли" в списках на акредитацію. У числі непопавших, як зазвичай виявилися "Страна", "1 + 1", "НАШ", "Kyiv Post", "Правда тут", "Київ", "Вести". Всі стояли в холі і очікували представників прес-служби. В мережі назвали таких журналістів "нугодними" та заявили про цензуру. 

І поки журналісти чекали в холі.

Для лабораторного обстеження у Порошенка взяли аналізи із трьох середовищ – кров, сечу та волосся.

Після підписання письмових згод на проведення процедури, у нього взяли всі необхідні матеріали.

Фахівець розповів Порошенку, що дослідження будуть проводитися відразу у чотирьох різних медичних установах. Дві з яких – приватної форми власності ("Борис" і "Медиком") і дві – комунальної форми власності (Лікарня швидкої медичної допомоги міста Києва та наркологічна лікарня міста Києва).

Порошенку пояснили, що інформація щодо результатів аналізів може бути передана безпосередньо йому, або ж частково оприлюднена, за його згоди, іншими особами. 

Трохи, згодом медичні фахівці лабораторії НСК «Олімпійський» отримали перші результати медичної перевірки президента Петра Порошенка, передає TheБабель.

«Ніякого психосоматичного речовини не виявлено», – заявив головний лікар київської наркологічної лікарні «Соціотерапія» Яровий Володимир за результатами експрес-тесту.

Медичний огляд став частиною передвиборної «дуелі» кандидатів.

Варто зазначити, що опонентам не вдалося домовитися про єдине місце проведення цієї процедури. Порошенко днем раніше запросив Зеленського здати аналізи в медпункті Національного спорткомплексу Олімпійський у Києві. Однак Зеленський, який запропонував провести дебати на головній спортивній арені України, вважав за краще клініку Євролаб. За словами спікера його штабу Дмитра Разумкова, в ній результати аналізів будуть об'єктивними.