Українці в мережі виступили проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова , вимагаючи його відставки. Користувачі хочуть тюремного терміну для глави МВС

Politeka зібрала найпопулярніші коментарі, які залишали під новиною в Facebook, передає Корупція.Інфо.

Українці вважають, що Авакова повинні були зняти з посади.

«Цей мерзотник повинен сидіти у в’язниці. А взагалі, не дуже приємна картина – на чолі МВС Авакян, Аброськін, Князєв з мутними радниками», «Думав, що тепер залишиться без посади і без дармової зарплати. Так награбував, що вистачить усім, а тепер на передову послати і не дати їсти тиждень. Поверни народові вкрадені тобою гроші», «Розстріляти разом з іншими і забрати все, що вкрали. А сім’ї переселити в гуртожитки, нехай пожинають плоди своїх батьків», – писали в мережі.

Популярне: Куратор Гаврилюка? Відомого нардепа помітили за “перешіптуванням” з незнайомцем

Авакова звинувачують у тому, що він роздає посади.

«Якщо він роздає посади нашим ворогам, то тоді хто він? І хто віддав наказ убити патріота-добровольця Сашу Білого, а може і Аміну Окуєву?» – обурювалися українці.

Також користувачі мережі були шоковані високою зарплатою Авакова на посаді міністра.

«А сам Аваков знає, що у нього ще й зарплата є? Люди! Не заздріть зарплаті – її його дружині на шпильки не вистачить! Не живуть бізнесмени-міністри на зарплату!», «Що толку обговорювати їх зарплати. Вони що читають, що пише населення, бо перестануть після всіх розмов отримувати відкати», «Всі вони крадуть гроші з бюджету України, а потім скаржаться що маленька зарплата», – сказано в коментарях.