Фіналістки нацвідбору на Євробачення-2019 Анна та Марія Опанасюк – дует ANNA MARIA – не змогли чітко відповісти на запитання, чи була окупація Криму. Це обурило одного з телеглядачів. Він зателефонував до студії і нецензурно вилаяв співачок.

Сестри родом з Криму, зараз живуть у Києві. Вони відмовилися безпосередньо відповідати на запитання телеглядача "чий Крим?".

"Крим – наш, наша батьківщина. Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, те саме повітря. Мені здається, Україна втратила Крим", – сказали співачки, не уточнивши, як саме це трапилося.

"Україна втратила Крим. Коли їдемо в Крим, то проїжджаємо два кордони. Цим все сказано", – додала одна з сестер Опанасюк.

Вони також не відповіли на питання, чи відбулася окупація Криму, який є частиною України.

"На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати Вам на такі складні політичні питання", – сказали співачки.

Сестри Опанасюк також відмовились розповідати про своїх батьків, які живуть в тимчасово окупованому Криму. Але відомо, що їхня матір Лариса Опанасюк – заступниця голови окупаційної "Ради міністрів Республіки Крим". Вона нагороджена медаллю Міноборони РФ "За повернення Криму". Батько працював суддею, але 2 роки тому пішов у відставку.

"У нас батьки давно живуть у Криму. Дуже давно. Вони люблять свою батьківщину, вони люблять Крим. Вони вже давно на цих посадах. Вони не хочуть звідти їхати. Вони працюють на благо людей, які живуть у Криму", – сказали сестри Опанасюк.

Після цих слів співачок один із телеглядачів зателефонував до студії та назвав Анну і Марію "російськими бл**ями".

"Ці істоти – просто російські бл**і. Сенсу з ними розмовляти немає. Я прошу вибачення, що в прямому ефірі… З повагою до Вас і без поваги до цих істот", – сказав глядач.