Люк довгий час жив у цивільному шлюбі, але все ж у нього була кохана, з якою він збирався створити сім'ю.

Наречена зірки знаменитого серіалу "Беверлі-Хіллз, 90210", американського актора Люка Перрі, який помер 4 березня, вперше після його смерті порушила мовчання.

Венді Медісон Бауер (сімейний лікар) подякувала дітям Перрі від першого шлюбу, його сім'ї і друзям за надану підтримку в настільки важкий час.

"Я хочу висловити свою подяку всім за любов і підтримку. Незліченні, зворушливі історії про щедрість і доброту Люка стали відмінним джерелом розради в цей важкий час. 11 з половиною років, які я провела разом з Люком, були найщасливішими в моєму житті. Я також хочу подякувати його дітям і сім'ї. Ми знайшли розраду один в одному і в усвідомленні того, що в нашому житті була неординарна людина. Його буде сильно не вистачати ", – цитує жінку видання Radar Online.

Згідно із заповітом голлівудського актора, Венді не отримає нічого. Все своє майно він залишив дітям. Нагадаємо, Перрі був одружений на колишній актрисі Рейчел Мінні Шарп (з 1993 по 2003 рік).

Нагадаємо, Люк Перрі помер за лічені секунди після відключення від всіх апаратів штучної підтримки життя в лікарні. У цей момент поруч перебували його діти (син Джек, дочка Софі), наречена, екс-дружина і мама. З Венді Люк жив у цивільному шлюбі. Вони заручилися незадовго до його смерті.

Смерть актора стала справжнім шоком для колег і численних шанувальників актора. Свої співчуття і слова підтримки вони висловили на своїх сторінках в соцмережах.