Вартість перельоту делегації президента України Петра Порошенка в Нью-Йорк на засідання Генасамблеї ООН не дешево обійшлося державі.

Про це стало відомо з даних на порталі використання публічних фінансів.

З урахуванням ПДВ, вартість перевезення становить 5,08 мільйонів гривень (4,2 мільйона гривень без ПДВ). Перевезенням президента займалося державне авіаційне підприємство “Україна”, платником за послуги виступило Державне управління справами.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Президент України Петро Порошенко взяв участь у засіданні Генасамблеї ООН 26 вересня 2018 року. Зокрема, він закликав світ вплинути на Росію для дотримання прав людини в включеному Криму. З трибуни Генасамблеї він згадав про незаконно засуджених Росією політв’язнів Олега Сенцова і Володимира Балуха, які голодують понад 130 днів.

Варто нагадати, що крім того, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заснув під час промови президента Петра Порошенка на Генасамблеї ООН. Український лідер виступав з трибуни в Нью-Йорку, коли оператор показав главу МЗС.

Клімкін виглядав задрімав. В інтернеті з’явилися відповідні кадри. Поруч з ним сиділа Марина Порошенко і трохи попереду в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.