Олександр Усик прокоментував вибори президента-2019, на яких переміг Володимир Зеленський. Український боксер, чемпіон світу висловив думку, що тепер "політиків-перевертнів" треба буде притягнути до кримінальної відповідальності. Відео відповідної заяви опубліковано в мережі.

 

Відомий спортсмен записав ролик за їжею. Він із сарказмом висловився про політичні перегони та її результати.

"Весна, гарний настрій. Все навколо зелениться. Цвітуть дерева. У нас новий президент. Чудово", – сказав Усик.

Боксер зазначив, що йому дуже хочеться подивитися на те, як деякі політики тепер будуть міняти "забарвлення".

"Знаєте, дуже цікаво? Подивитися на тих перевертнів, які зараз будуть перевертатися, будуть перевтілюватися в інше обличчя", – каже Усик.

Після нетривалої паузи він поділився думкою, що таких "перевертнів" насправді треба пробачити.

"Пробачити і посадити", – підсумував чемпіон і розсміявся.

Варто додати, що тим часом прихильники Порошенко стрімко "перевзуваються", присягаючи на вірність новому керівництву … Розповімо, хто вже встиг.

ЗМІ

Риторика частини засобів масової інформації змінюється. Прикладів достатньо – це і українські журналісти, і російські, і західні. Наприклад, український підрозділ Deutsche Welle позбулося термінів "клоун" і "комік".

"Миротворець"

Як тільки стало відомо, що Володимир Зеленський перемагає на виборах, з баз сайту "Миротворець" зникло ім'я його дружини – Олени Зеленської.

Окрім цього, Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаев пише, що "вибір зроблений" – "ще не проштампований, але все зрозуміло. Він закликає не оцінювати -" подобається або не подобається "- цей вибір і вітає Володимира Зеленського з перемогою. У версії Муждабаева за підсумками публікації екзитполів, перемога Зеленського чесна, а її гарантом став "перший президент по-справжньому Незалежної України Петро Порошенко".

Українські політики

Тут і міністр закордонних справ України Павло Клімкін, і лідер партії "Батьківщина", і секретар Радбезу Олександр Турчинов.

Так що далеко ходити. Петро Порошенко теж змінив риторику. Тепер він говорить, що готовий рятувати Україну не від Зеленського, а разом із Зеленським.