Після нашого розслідування стосовно псевдоволонтерства пана Валерія, ми отримали відповідь від його колеги за цехом пана Добродомова. Їхня дружба була досить явною під час початку «дерибану» революційних посад, одразу після кривавих розстрілів на майдані. То, що ж насправді діється навколо постаті пана Валерія? Чи справді чорні технологи? Чи може «білі» технологи штабу Веремчука дотримуються старого правила: «якщо твою брехню розкрили, просто бреши далі»? 

Трішки поспілкувавшись із людьми, що займають активну громадську позицію та стикалися у «роботі» із паном Валерієм, ми дізналися неймовірно багато цікавих ФАКТІВ та фактиків щодо цієї постаті.

Пан Валерій завжди позиціонував та позиціонує по сей день себе одним із керівників Львівського Євромайдану та активним учасником Київського. Про це стільки часу та стільки журналістів повідомляли, що сумнівам важко з’явитись. Але чи це так?

Всі ми пам’ятаємо про вибори на «проблемних» дільницях у Києві. На одній із дільниць балотувався Пилипишин Віктор Петрович, 1961 року народження. Балотувався він по 223 округу у місті Києві. Пан Валерій брав активну участь у його передвиборчій кампанії – очолював агітаційний штаб пана Пилипишина. 

Роботу, можемо похвалити В. Веремчука, виконав – 15 січня 2014 року Пилипишин став Народним депутатом України. А вже 16 січня підтримав так звані «Диктаторські закони», які стали початком кривавого Водохреща на Грушевського та перших жертв розстрілів. Цікавий факт.

То чим насправді займався у Києві знатний та «чистіший білого снігу» революціонер? 

Припустимо, Веремчук не розумів на кого працює та просто помилився, але він мусив знати, що відбувається у Львові та чим займаються його «товариші». Про ці революційні заробітки ми розкажемо у наступній частині цього циклу. Передаємо величезні вітання журналістам та працівникам ТОВ «Західна інформаційна Корпорація» та «Львівської хвилі».

 

Автор: Марвін