Сім’я однієї з жертв ДТП на Сумській в Харкові відкрила «маленьку хитрість», до якої вдалися родичі Альони Зайцевої.

Про це під час чергового засідання суду розповів Ігор Берченко, дочка якого загинула після тієї страшної аварії.
 
Так, за його словами, сім’я Зайцевої, яку звинувачують в ДТП, перерахувала гроші сім’ї дівчини вже після того, як вона померла в лікарні.

Берченко назвав перерахування грошей сім’єю Зайцевої «маленькою хитрістю».
 
Він додав, що твердження адвокатів Зайцевої про те, що їх сім’ю ніхто не міг знайти, є брехнею. Сім’я Берченко перебувала в лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

«Якщо у дівчини (Зайцевої) такий важкий стан, їй виписали такі ліки, як же їй видали права?», – обурюється Берченко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняВідзначимо, що захист обвинуваченої хоче долучити до справи довідки про стан здоров’я дівчини. За їхніми даними, медики діагностували у Зайцевої вегето-судинну дистонію, пролапс серцевого клапана, а також посттравматичну енцефалопатію.
 
Берченко додав, його дружина разом з адвокатом поїхали до Тетяни Іванової (матір Альони Зайцевої) і попросили номер рахунку, а потім повернули їй всі кошти.

З такою ж позицією виступила і представник потерпілих Лариса Матвєєва. За її словами, благодійна допомога не повинна вважатися пом’якшувальною обставиною.
 
Нагадаємо, кривава ДТП сталася увечері 18 жовтня 2017 року центрі Харкова. За кермом Lexus, який влетів у натовп, була 20-річна Альона Зайцева. В результаті загинули 6 людей і ще 5 отримали різні травми.

Зайцева вину визнала, але власник Volkswagen Геннадій Дронов стверджує, що не винен, а також відмовляється від дачі показань.