В інтернеті виклали досить цікаву телефонну розмову Юлії Тимошенко та Ігоря Коломойського

Лідер партії «Батьківщина» зателефонувала олігархові, щоб привітати його з днем ​​народження.

Відверта телефонна розмова з’явився на британському сайті Liveleak, який називають «сайтом зливів». Відзначимо, що день народження Коломойський відзначає 13 лютого, а в мережу запис потрапив 7 березня.

У розмові політик і олігарх зверталися один до одного на «ти».

«Привіт, іменинник! Вітаю тебе з днем ​​народження! Хочу подякувати в твій день народження за все. За те, що ти можеш бути справжнім другом і справжнім партнером у всіх найважливіших справах », – так розмову почала Юлія Володимирівна.

Вона також додала і не один раз, що цінує все, що робить для неї Ігор Валерійович.

Тимошенко побажала винуватцю торжества «спокою», щоб його «залишили в спокої». «І щоб все найгірше залишилося позаду в новому році», – додала лідер «Батьківщини».

Коломойський в свою чергу подякував за привітання і сказав цікаву фразу: «Ми поки наших цілей не доб’ємося, ми не заспокоїмося!»

«Однозначно!», – радісно підтвердила Тимошенко.

«Сподіваюся, скоро побачимося», – з посмішкою в голосі сказав Коломойський.

Після обміну люб’язностями абоненти душевно попрощалися. “Поки що. Обіймаю міцненько », – сказала народний депутат. Олігарх не залишився в боргу: «Цілую».

Уся розмова Тимошенко і Коломойського зайняла близько двох хвилин.

Судячи по спілкуванню і інтонації, абоненти прекрасно ладнають і давно приятелюють.

У мережі припускають, що розмова з’явився на загальному огляді не завдяки СБУ. Вони вважають, що до цього руку доклала ізраїльська політична розвідка Моссад. Нагадаємо, що ще в минулому році Коломойський з швейцарської Женеви перебрався до Ізраїлю.

Також в мережі не виключають, що злити розмову міг і сам бізнесмен у, так би мовити, «виховних цілях».

Мабуть, найцікавішим і наводить на різні думки фрагментом розмови є багатозначна фраза олігарха «Ми поки наших цілей не доб’ємося, ми не заспокоїмось».

Як відомо, це не перша «злита» у мережу телефонна розмова Коломойського: раніше екс-главу ЦВК Михайла Охендовського записали в офісі «Укропу». Відео зустрічі Коломойського і Тимошенко теж було в ЗМІ, як і фото Луценка з Коломойським в Амстердамі.