Лідер партії "Рух нових сил" заявив про те, що Порошенко причетний до побиття матері Северіона Дангадзе, передає Корупція.Інфо

На сторінці партії в соціальній мережі Фейсбук, з'явилося повідомлення про нанесення невідомими травм матері Дангадзе.

"Його матері знову погрожували і зламали руку. Жінку переслідують невідомі, щоб змусити її сина дати неправдиві свідчення проти Саакашвілі", – писали в співтоваристві.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

Саакашвілі вже на своїй сторінці вирішив звернутися до дружини Петра Порошенка і заявив про те, що жінку побили після того, як до арештованих Северіону завели слідчого, який погрожував чоловікові, що розправитися з батьками, якщо Дангадзе відмовиться давати неправдиві свідчення на Саакашвілі.

"Я хочу звернутися до Марини Порошенко. Переслідуванням цієї родини займається особисто ваш чоловік, і я знаю це не з чуток. Ваш чоловік особисто відповідальний за побиття цієї й так замученої матері. Кілька днів тому слідчий завів до Севера кримінального авторитета, який пригрозив йому вбивством батьків, якщо він не дасть на мене свідчення. І ось сьогодні вони показали, що це не пуста погроза. Як вам як матері й жінці такі дії та методи? Яка це буде карма для вас і ваших дітей?"