Відома своїми скандальними зверненнями та витівками українська журналістка і телеведуча "5 каналу" Яніна Соколова в черговий раз дала новий привід, щоб не на жарт розбурхати вітчизняну інтернет-мережу.

Цього разу телеведуча опублікувала у Фейсбуці пост з декількома фотографіями, на яких вона позує у чорній кепці з білим написом "Не сци!", апелюючи до свого нещодавнього славнозвісного звернення до відомого шоумена та кандидата в президенти України Володимира Зеленського, в якому закликала знаменитого гумориста прийти у студію 5 каналу на шоу "Рандеву" та відповісти на "ряд некомфортних запитань".

«Володимир, ну ти ж не з сцикун? – звернулася Соколова до Зеленського. – Прийди в "Рандеву", у нас до тебе безліч питань. Власне, у нас – це у всього українського народу. Адже відповідей на них ми ще жодного разу не почули. Ті інтерв'ю, які були у вашому житті, були, на нашу думку, виключно комплементарними. А ми хочемо поговорити чесно, хочемо побачити перед собою людину, яка вміє тримати удар і яка вміє відповідати на некомфортні питання», – висловилася у відеозверненні до шоумена Соколова.

Як відомо, новоспечений політик ніяк не відреагував на слова Соколової і відповідно не з'явився на "Рандеву".

Очевидно, це питання досі "болить" телеведучій і вона вирішила далі на цьому "хайпанути".

Сьогодні журналістка представила публіці досить цікаві головні убори – кепки з "кричущим" надписом "Не сци!"."«НЕ СЦИ !!!» Якщо ви розумієте, про що ми. Починається сезон кепок і ось ми думали-думали – що цікавого зробити. І придумали. Тепер можете купити кепку, як на Яніні. Для покупки пишіть в особисті повідомлення сторінки. Ціна: 500 грн." – написала Соколова.

Вочевидь, телеведуча розуміє, що з досить великою імовірністю, вже менше, ніж через 20 днів її зарплата на 5 каналі суттєво зменшиться, і вирішила таким чином трохи "побарижити", як і її ймовірний "хазяїн".

В коментарях під публікацією розгорнулась жвава дискусія між користувачами і дуже багато з них були точно незадоволеними:
"Ви серйозно? 500 грн за кепку? Я фірмову панаму найк в найдорожчому магазині Запоріжжя купував за 309", "500 грн кепка, сама носи, патріотичність трохи перетворюється на бізнес", "Ви вважаєте, що це круто? Така красива дівчина, але плебейська мова все псує. Давайте вже нести в маси українську культуру, а не бидляцтво", "Культура на вищому рівні! Браво Соколова! ПропаГОНДуеш той рівень розвитку, який виведе українців з кризи і наблизить до Європи! Побільше лайок і матів, побільше, ти ж український журналіст, тобі можна!", "Саме гонське буде коли Зе виграє і всі криси будуть тікати від пороха, з 5 каналу(якщо незакриється) з прямого, цих всіх журналістів порохоботів ніхто не захоче взяти нароботу. Це вже буде як клеймо – Порохобот. Мені вас жаль", – висловлювали своє обурення в коментарях. 

Проте знайшлись і згідні з думкою телезірки:
"Або "не ЗЕсци, правильніше", "Файна кепка, треба придбати!", "Я думаю, в нас будуть причини носити її всі 5 років. Цирк тільки починається", "Крута ідея" – коментували інтернет-користувачі.‡агрузка...