У хлопчика виявили пухлину мозку.Від листопада минулого року родина Костіва Іванка бореться за життя дитини, та без фінансової підтримки добрих людей боротися буде неможливо.

«15 листопада було проведено операцію з видалення пухлини і поставили страшний діагноз – медулобластома 4 ступеня злоякісності, а потім менінгіт, сепсис, майже три місяці лікування замість двох тижнів. І поки синок боровся з запаленням і зараженням крові, пухлина дала зростання і метастази. В Одесі ми почали хімію у вдвічі меншому дозуванні, оскільки Ваня був дуже знесиленим. І після першого блоку МРТ показало позитивну динаміку», – розповідають рідні дитини.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Іванко переніс сім операцій на голівці. Пухлина піддалася лікуванню, і зараз її немає, але лікарі попереджають, що вона може повернутись, якщо не закінчити лікування. 

«Вані призначена хімія на півроку. Хімія дуже дорога, у відділенні її немає. Вартість всього всього курсу лікування – 440 000 тис.грн. Ми багатодітна сім'я, 4 діток, чоловік має інвалідність і постійно в лікарнях з Ванею, я в декреті, Ви навіть не уявляєте, як складно в таких обставинах продовжувати лікування нашого старшого синочка. Вані дуже потрібна ваша допомога», – благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757302193174

Костів Микола

https://www.facebook.com/groups/502337530181433/