В Україні з 1 квітня знизилися ціни на газ для промисловості. Цінові пропозиції опублікував "Нафтогаз".

Компанія "Нафтогаз України" опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діють з 1 квітня 2019 року для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, які купують його на умовах оплати протягом або після періоду поставки.

На сайті компанії повідомляється, що ціна газу для таких споживачів становить 6233 грн за 1000 куб. м без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами, що на 23,6% менше березневої ціни.

При цьому, за даними "Нафтогазу", ціна на газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, які купують газ на умовах передоплати, становить 5990 грн за 1000 куб. м без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності закон про ринок природного газу, який позбавив Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості. З тих пір "Нафтогаз" поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.