Рада не змогла призначити аудитора НАБУ.

Парламенту не вистачило мінімум 26 голосів депутатів. Рада провалила призначення аудитора НАБУ, передає Корупція. інфо

Верховна Рада України сьогодні провалила призначення за своєю квотою члена комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро.

Популярне: "Я не п'яна, я рум'яна": нардепка Савченко вразила всіх новим образом. Що вона з собою творить?!

За допомогою сигнального голосування була визначена одна з двох кандидатур, яка буде виноситися на розгляд залу.

Так, депутатам запропонували визначитися з кандидатурою Найджела Брауна – в сигнальному голосуванні він випередив Роберта Сторча.Однак парламент не зміг призначити Брауна аудитором НАБУ – не вистачило голосів. "За" проголосували 200 народних депутатів при 226 мінімально необхідних.

Після провального голосування спікер ВР Андрій Парубій доручив комітету з питань запобігання та протидії корупції доопрацювати дане питання і винести на його розгляд парламенту.

Нагадаємо, що Рада ще 23 лютого планувала призначити аудитора НАБУ від парламенту, але депутати не змогли вибрати єдиного кандидата.

До складу комісії передбачалося висунути кандидатуру заступника генерального інспектора Департаменту юстиції США Роберта Сторча, яку схвалив профільний комітет ВР.

Однак фракції "Народний фронт" і БПП запропонували іншу кандидатуру – Найджела Брауна, яка раніше не обговорювалася і не затверджувалася профільним комітетом.