Президент України Петро Порошенко призначив новим головою Державної прикордонної служби директора департаменту оперативної діяльності прикордонного відомства Петра Цигикала. Про це під час свого виступу, який транслював 112 Україна, повідомив голова держави,передає Корупція.Інфо.

Популярне: Жахіття!!! У Вінниці сталася кривава різанина просто в нічному клубі

«До мене як до президента і верховного головнокомандувача надійшов рапорт керівника Прикордонної служби, генерал-полковника України Назаренка Віктора Олександровича про звільнення його з займаної посади за станом здоров’я. Мною було прийнято рішення задовольнити рапорт», — зазначив Порошенко.


Також президент України повідомив про те, що новим головою ДПСУ стане Петро Цигикал:

«Як президент і верховний головнокомандувач, я підписав указ на підставі відповідного подання про призначення новим керівником служби Петра Олександровича Цигикала».

«Я хотів би, по-перше, подякувати верховному головнокомандуючому за ту величезну довіру, яку мені сьогодні виявлено. Я скажу, що я постараюся не підвести, і ту планку, яку було піднято уже генералом армії Назаренком у протидію усім тим загрозам, які існують на державному кордоні, ми будемо з честю тримати і не опустимо її», — сказав Цигикал.