Сили АТО продовжують обороняти від атак терористів населені пункти Новосветловка, Хрящувате. Також триває зачистка Іловайська та блокування шляхів сполучень між Донецьком і Горлівкою. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-центр АТО.

"Нанесено артилерійське вогневе ураження двом колонам бронетехніки без розпізнавальних знаків, яка рухалась зі сторони Російської Федерації, поблизу населеного пункту Білоярівка, Донецької області. Даний населений пункт знаходитьсь в глибині понад 20 кілометрів української території, та є одним з ключових пунктів на шляху до кургану Савур Могила, який обороняється Збройними Силами України", – сказано у повідомленні.

За повідомленням прес-центру АТО, загалом російські найманці втратили понад 500 осіб. "Втрати російських найманців за цю ніч складають один бронетранспортер, два автомобіля та до тридцяти осіб. Загалом, протягом 23-24 серпня терористи втратили вбитими та пораненими понад 500 бійців.

Продовжились обстріли позицій сил АТО поблизу наступних населених пунктів: Весела Гора, Червона Поляна, Маломиколаївка, Станично-Луганське, Авдіївка, Уткіно. Також з мінометів двічі було обстріляно позиції українських десантників, які обороняють аеродром Луганськ. У відповідь наші бійці відкрили вогонь і подавили вогневі позиції ворога", – йдеться у повідомленні прес-центру. Нагадаємо, протягом останньої доби сили АТО нанесли близько 60 артилерійських ударів по противнику; продовжуються бойові зіткнення в районах н.п. Донецьк, Горлівка, Новосвітлівка, Хрящувате. Йде зачистка н.п. Іловайск.

Джерело: Експрес