З-поміж різноманітних відомих на сьогоднішній день передбачень ясновидців та астрологів особливо виділяється пророцтво Михальди для України на 2018 рік. Справа в тому, що їй насправді вдається прогнозувати майбутні події з максимальною достовірністю, через що її авторитет заслуговує уваги для жителів української держави.

На думку Михальди, в близькому майбутньому українцям слід готуватись до оновлення політичної влади в країні. Вона стверджує, що цього разу насправді керувати державою зможе людина, яка прийде із простого народу. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Що стосується питання територій, то, на думку Михальди, швидше за все, українці будуть змушені очікувати, поки Росія не розділиться на чотири частини: лише в такому випадку може вдатись розквіт усіх галузей життєдіяльності в країні.

Варто нагадати, що деякі з пророцтв передбачають подальші потрясіння, від яких громадяни просто не встигатимуть оговтуватись. Незважаючи на це, існують і такі, які обіцяють світле майбутнє, яке радуватиме жителів українських територій уже найближчим часом. Таким чином, основне залежить не лише від самого тексту пророцтва, але й від його грамотної інтерпретації.